Соціальний захист жителів Кривого Рогу та Дніпропетровської області

Кожен громадянин України має право на соціальний захист. На території міста Кривий Ріг умови цієї гарантії жорстко контролюються місцевим самоврядуванням, що не дивно. Одним з головних завдань держави є розвиток методів і форм надання соціального захисту населенню, що впливає на:

Це означає, що робота адміністрації Кривого Рогу спрямована на всі верстви населення. Тому будь-який громадянин має рівні можливості в:

Непрацездатні та соціально-неблагонадійні особи повинні отримувати комплект пільг і послуг, які дозволять підтримувати життєдіяльність. Ті, хто потребує додаткового фінансування, повинні мати можливість скористатися такою послугою від фінансових організацій, як кредитування на вигідних умовах для всіх сторін.

Розвиток соціального захисту жителів Кривого Рогу та Дніпропетровської області у майбутньому

На даний час у місті активно розвивається сфера соціального захисту населення, йде узгодження інтересів держави, населення, індивідів (великих підприємств і організацій). У Кривому Розі ведеться робота в декількох напрямках соціального захисту:

Основні проблеми соціального захисту

Для Кривого Рогу існує декілька проблем у даному напрямку.

На даний момент усі проблеми, пов'язані із соціальним захистом у Кривому Розі, успішно вирішуються, складаються плани на подальший розвиток. У постійному режимі ведуться роботи з населенням — громадянами будь-якого соціального прошарку. Саме тому кожному гарантується захищеність, наявність пільг та інших умов, встановлених на законодавчому рівні.