Новини

Соціальний проект «Дельта Милосердя»

Сьогодні на території України працюють безліч благодійних, громадських і волонтерських організацій. Дані об'єднання ведуть активну діяльність, про що говорить і статистика. Однак незмінна в усі часи актуальна проблема таких організацій — відсутність достатнього фінансування на реалізацію певних проектів. Їх засновники використовують усі можливі джерела грошових потоків: оформлюють мікрокредити або великі позики на довгий час, залучають громадськість до активності через мережу Інтернет та іншими шляхами намагаються досягти своєї мети. Тому слід задуматися про участь в унікальному соціальному проекті «Дельта милосердя».

«Дельта милосердя» — грантова програма, за підсумками якої благодійний фонд або громадська організація може отримати певну суму грошей. Основна умова участі — розробка унікального благодійного/соціального проекту. Стати учасником досить просто, умови наступні:

До соціального проекту, крім унікальності, є певні вимоги. Наприклад, поставлене завдання має бути акцентоване на актуальній проблемі суспільства. Наприклад, це може бути:

Так склалося, що призовий фонд становить 30 000 грн. Зазвичай він розділяється на два гранти, перший — 20 000 грн, другий — 10 000 грн. У першому випадку гроші можуть бути спрямовані на фінансування або співфінансування благодійного проекту, у другому — тільки на потреби розвитку компанії.

Про спонсорів проекту

Звісно, реалізація такого проекту неможлива без повноцінної фінансової підтримки. Спонсором проекту виступає компанія «Дельта-Фінанс», відома також як «ДельтаКредит». Компанія надає інформаційно-аналітичні послуги, її офіційний сайт пропонує користувачам порівняти, де можна отримати банківський кредит або невелику позику, тобто адекватно оцінити умови кредитування у різних фінансових установах.

Відзначимо, що «ДельтаКредит» також є грантодавцем у проекті «Дельта Милосердя» і активно закликає інших представників бізнесу будь-якого масштабу також виступати спонсорами проекту.

Що таке програма Scholarship в Україні і для кого вона призначена

Ще один популярний напрямок в Україні — програма Scholarship, яка є грантовим проектом, орієнтованим на українських студентів. Ідея проекту з'явилася в 2018 році, коли засновники агентства реклами і маркетингу CyberShark вирішили акцентувати свою увагу на підприємництві серед молодого покоління і його соціальній користі.

Перший грантовий проект був реалізований серед студентів, що навчаються за напрямками маркетинг і фінанси. Студенту необхідно було надати проект у рамках своєї спеціальності. Другий грант був розіграний у 2019 році. Журі оцінювало унікальність розробок та їх актуальність для нашої держави.

Про партнерів та організаторів програми

Спонсорами Scholarship у реалізації першого проекту виступила компанія-засновник програми CyberShark, потім приєдналася фінансова організація «ДельтаКредит». У 2019 році кількість спонсорів збільшилася і до програми приєдналися:

У якості призу при реалізації першої програми Scholarship студентам пропонувалася оплата року навчання у ВУЗі. Потім «ДельтаКредит» оголосила про призовий фонд у 12 700 грн кожному переможцю. Наступного року планується збільшити призовий фонд до 63 000 грн, суму розділять між переможцями.