Конкурс «Волонтер року» 2017: за особливий внесок у розвиток Дзержинського району

Уже не перший рік на території України проводиться конкурс «Волонтер року». Волонтерська премія «Євромайдан SOS» є всеукраїнською і вручається громадянам, які «роблять дивовижні речі» та дотримуються активної життєвої позиції. Участь у конкурсі беруть і наші волонтери, які працюють на благо і захист Дзержинського району та Кривого Рогу в цілому.

Про засновника волонтерської групи

Премія Євромайдан SOS була заснована восени 2014 року. У той період, коли Україна зіткнулася з російською агресією, утворився масштабний волонтерський рух, як визначальна відповідь на виниклу Революцію.

Вручають премію в урочистій обстановці, захід щорічно проходить 30 листопада в Києві. Дата вибрана не випадково, адже саме 30 листопада 2013 року було утворено ініціативу «Євромайдан SOS», коли демонстрацію студентів на площі Майдан Незалежності розігнали в насильницькій формі. У ході всіх важливих подій кількість волонтерів тільки збільшувалася, через їх руки пройшли сотні заарештованих, катованих і загиблих громадян України.

До цього дня ведеться активна робота з окупованими особами в Криму. Поступово рух займає більш глобальні позиції, починаючи орієнтуватися і на благо всього суспільства України.

Цікаво, що серед добровольців постійно з'являються нові обличчя, а також організації, готові фінансувати рух і сприяти врученню премії, допомагати звичайним громадянам-волонтерам. Зокрема на території Дзержинського району Кривого Рогу довгий час здійснюють волонтерську діяльність фінансові організації, що видають мікрокредити. Мікрофінансові підприємства працюють у декількох напрямках:

По праву фінансові структури і бізнес можна назвати вирішальними засновниками рухів волонтерства по всій країні, які організовують фінансове спонсорство.

Тож не дивно, що волонтерські рухи набирають активності. 30 листопада можна вважати важливою датою переходу всієї держави до нової фази розвитку. Адвокати, фінансисти, психологи, політологи, економісти, правозахисники і просто небайдужі громадяни виступають за захист цінностей людини і користь демократії.

Волонтерство — це важливо

Сьогодні Україна переживає важкий час становлення незалежності, вирішуються важливі соціальні проблеми суспільства, і Кривий Ріг не залишився в стороні. Країна в цілому вистояла піки агресивного періоду, і сьогодні вирішує масу проблем. Все це стало можливим завдяки волонтерам, у тому числі тим, які діють у Дзержинському районі. Тут працюють звичайні компанії, що видають онлайн-кредит, громадяни різного віку, руху активістів. Засновники руху «Євромайдан SOS» говорять «спасибі» всім небайдужим патріотам.

Таким чином, волонтерство — це важливий напрямок, який сприяє:

Експерти говорять про те, що в майбутньому премія «Євромайдан SOS» продовжить своє існування і буде розвиватися в інших напрямках. Однойменний конкурс необхідний, він показує суспільству обличчя тих, для кого важлива історія і подальший розвиток України. Активісти Дзержинського району Кривого Рогу — яскраве тому підтвердження.